28.10 – Štvrtok – tajnosti šéfkuchára

Posted on 28. októbra 2010

1


Dnes budeme zahalení v tajomnom rúšku. Bez foto dokumentácie budeme chrániť know-how chalanov z Moraviec. Nie že by mi nedovolili fotiť, len ja osobne som nestíhal a moji agenti trošku zlyhali. Odborníci si isto všimli rôzne netradičné postupy pri stavbe tejto základovej dosky. Nakoľko chalani robia hlavne základové dosky, majú vymakané rôzne detaily. Všetky tieto postupy sú zachytené na fotkách z predchádzajúcich dní. Len rozpisovať sa tu o tom nebudem. Ak by mal niekto záujem, môžem posunúť kontakt na Jura, alebo v rámci možností zodpoviem do mailu ja.

Čo prezradiť môžem už teraz je preložený hlavný prívod vody, aby sa nám zmestil aj regulátor tlaku vody. Taktiež sa pokračovalo vo finálnom zapažovaní. Zajtra, ku koncu dňa, by malo byť všetko pripravené na liatie základov. V ideálnom prípade sa v sobotu leje betón. Mne osobne by sobota vyhovovala, celý čas by som mohol tento postup sledovať.

A ešte jedna vec, Slovenská klasika. Mali sme aj my na stavbe škodnú. Nebolo toho veľa ale pár špeciálnych roxorov pomizlo. Holt nezaprieme sa. Paradoxne to boli tie, ktoré boli akože schované.

Reklamy