05.11 – Piatok – Garfield a zalievanie

Posted on 5. novembra 2010

0Do siene slávy sa nám zapísala nejaká mačka. Zrejme Garfield, veď kto iný by nechal svoje otlačky na betóne ako na chodníku slávy.

Dnes ako na potvoru, počasie úplne letné. Vonku priame slnko a teplota až 19 stupňov. Len podotýkam, že je 5. november a pred týždňom sme sa báli aby nám pri betónovaní nemrzlo. Teplota a podmienky kážu aby sme betón zaliali. Tak sme si od suseda Jana požičali čerpadlo, hadicu a dali sme sa vyčerpávať vodu z jeho vodomernej šachty na našu základovku. V podstate dve muchy jednou ranou. Jemu odčerpáme vodu a my nemusíme používať drahú obecnú vodu na zavlažovanie. Jano veľká VĎAKA.

Dosku sme boli zalievať dva krát. Zajtra pokračujeme a teraz, nikdy by som to nebol povedal, budem čakať kedy bude trošku pršať. Asi by som bol jediný človek, ktorý by sa tešil kebyže cez víkend prší.

Pripájam pár fotiek za denného svetla. Samozrejme pripájam aj fotky posunutého zapaženia. Teraz je to lepšie vidieť. Uvidíme čo na to povie dodávateľ domu, či bude treba niečo opravovať alebo je to stále v norme.

Reklamy