08.04 – Po revíznom dni a začalo sa robiť na vzducharine

Posted on 10. apríla 2011

0Dlhšie som nič nepísal na blog, nebolo veľmi o čom. Robili sa len také dokončovacie práce, ktoré nie je vidieť. Ak opomeniem omietku, tú je vidieť a už ju máme celú hotovú. V stredu (6.4) sme mali revízny deň aj spolu s dodávateľom stavby, firmou Bienhaus, sme si prechádzali jednotlivé body a nedostatky. Musím povedať, že sa ku všetkým postavili čelom a začali zjednávať nápravu. Ako je aj na fotkách vidieť, tatranský profil je stále trošku kameň úrazu. Teraz už verím, že to chlapi zvládnu k našej spokojnosti.

Ostatné veci, ako poškodenie hydroizolácie, škaredá stropná lata, riešenie parozábrany a ďalšie si poznamenali a my budeme čakať na výsledok.

Po dohode, pozastavili fúkanie izolácie, ktoré už mali naplánované aby sa mohli spraviť rozvody rekuperácie do jednotlivých miestností. Dalo by sa to aj po nafúkaní, ale bolo by to omnoho tažšie. Rekuperáciu s aktívnym chladením a vodným registrom budeme mať od firmy Wamak. Zajtra by sa tieto rozvody mali dokočiť. Aj napriek tomu, že budú v stropnej izolácii, nechali sme všetky rúry zaizolovať.

Otázka žalúzií sa vyriešila pomerne rýchlo, nebudú žiadne podomietkové. Podomietkové nevedia pri tejto skladbe steny dodať a tak budú viditeľné. Ja som sa potom aj rozpamatal, keď nám to pri špecifikácii hovorili.

 

Reklamy