12.10 – Po spomalení, pokračujeme ďalej

Posted on 12. októbra 2011

0Dlšie som nič nepísal na blog, nakoľko situácia s výstabou sa dostala presne do tej fázy, do ktorej sa nemala dostať. Aj napriek tomu, že za firmou Bienhaus stojí veľký koncern Bien-Zenker, firma Bienhaus ukončila svoje pôsobenie na Slovensku. Keďže my sme ešte ani zďaleka nemali dom vo fáze ukončenia hrubej stavby, museli sme tento fakt riešiť. Podrobnosti nebudem uvádzať, ale nakoniec sme všetko vyriešili. Takže teraz konečne môžeme ďalej stavať.

Ako som písal, vykopal sa výkop pre zemný register. Tiež chvíľku trvalo, pokiaľ sme nastavili kvalitu prác na nami požadovanú úroveň. Dúfam, že to bude ďalej už v poriadku. Na budúci týždeň plánujeme výkop zahrabať.

Včera sa bol pozrieť na dome elektrikár. Chceme ešte posunúť zopár zásuviek nakoľko nastali isté zmeny v interieri. Fotky dokumentujú jemnú zmenu v dispozícií spálne.

Na budúci týždeň taktiež plánujeme začať s vodou a kanalizáciou. Tiež spraviť plynoinštaláciu, už teraz sa “teším” na výkop s tým spojený. Držte palce aby sa nám to podarilo. Potom aj príspevky na blogu budú častejšie nakoľko už “bude o čom.”

Reklamy